Politie zoekt anonieme tipgever over neergeschoten 22-jarige man die ternauwernood aan de dood ontsnapt

23 okt , 12:47 Misdaad
Schermafbeelding 2025-10-22 092734
Het speelveld aan de Geleen | Redactie

De politie is op zoek naar een anonieme tipgever in verband met een neergeschoten 22-jarige man en de vernieling van een auto van een vriend van het slachtoffer. Er zou mogelijk een verband zijn tussen het neerschieten van de man en vernieling van de auto. 

De 22-jarige man werd neergeschoten aan de Geleen in Zwolle, kort daarna werd de achterruit vernield van een vriend van de man. Er is een verband tussen beide feiten meldde de anonieme tipgever. De neergeschoten man ontsnapte aan de dood omdat de kogel vlak langs zijn hart ging, De man wilde een sigaret gaan roken met een vriend in het speeltuintje aan de Geleen. Op weg daar naar toe klonk een knal en werd het slachtoffer in zijn borst geraakt. 

Het is nog altijd onduidelijk waarom er is geschoten en door wie. Het is ook niet precies bekend waar de kogel vandaan kwam. Het slachtoffer heeft met niemand ruzie en kan zich niet bedenken wie hem zoiets aan zou willen doen. 

Tussen de verschillende tips die de recherche over het incident kreeg, zat een heel interessante. Het gaat om een anonieme melding, waarbij werd gesproken over een mogelijk motief. Die informatie wil de politie heel graag verder onderzoeken. De melder in kwestie wordt verzocht om nogmaals contact op te nemen.

Getuigenoproep

De 22-jarige man en de vriend waren met nog twee andere jonge mannen naar de Geleen gereden in een champagnekleurige, 3-deurs Opel Astra. Omdat ze niet in de auto mochten roken, is het tweetal uitgestapt en richting het speeltuintje gelopen.

Wie iets heeft gezien of andere informatie heeft kan bellen met 0900-8844. 

Bekijk de beelden bij Opsporing Verzocht