Lentefair op ’t Harde brengt 3550 euro op voor IntermeZZo

22 mrt , 9:33Maatschapplijk
Schermafbeelding 2026-03-22 093331
Yvonne Baars met Fini en Marjolein in de kraam van IntermeZZo | Monique van der Meer
De Lentefair in de Maranathakerk in ’t Harde bracht 3550 euro opvoor IntermeZZo. IntermeZZo, het centrum voor leven met en na kanker in Zwolle, was dit jaar het goede doel van de Lentefair van de protestantse gemeente.
De Maranathakerk veranderde daarvoor in een bruisende markthal gevuld met vele kraampjes. Yvonne Baars, manager van IntermeZZo, was aanwezig en genoot met twee vrijwilligers van de gastvrije sfeer. “Onze kraam werd goed bezocht. De grabbelton was daarbij het absolute hoogtepunt. We hebben veel mensen het verhaal van IntermeZZo kunnen vertellen. Een verhaal dat vele mensen raakt, want kanker heeft impact. Dat merken we keer op keer.”

Gemeentelid met kanker

De aanleiding waarom IntermeZZo het goede doel tijdens de Lentefair was, is heel persoonlijk, vertelt Yvonne. “Een gemeentelid van de Maranathakerk heeft kanker en bezoekt met zijn familieleden IntermeZZo in Zwolle. Hun positieve ervaring maakt dat ze ons hebben aangedragen als goed doel.”
De rommelmarkt was rijk gevuld met kraampjes met tweedehands spullen, speelgoed, boeken en voorjaarsbollen en plantjes. Voor de liefhebbers werden een broodje bal, hamburger en pannenkoeken gebakken. Koffie en thee met de zelfgebakken lekkernijen door enkele gemeenteleden was ook in trek. Dat samen met het Rad van Fortuin en de actie auto’s wassen maakte ook deze editie van de jaarlijkse Lentefair wederom tot een succes. En alle spullen die aan het einde van de dag over waren, werden opgehaald door de lokale kringloop.
loading

Loading articles...

Loading