Het is een nieuw evenement op de Sassendonkse carnavalskalender: Blèren onder de Peperbusse! Op donderdag 13 februari wordt er geblèrd.
''We gaan oude tradities doen herleven in een nieuw carnavalsjasje. Op deze avond zullen afwisselend buuts en nieuwe carnavalsliedjes vertolkt worden aan het publiek. Hiermee houden we het buutrednen in Sassendonk in ere en maken we het programma compleet met Zwolsche artiesten met hun eigen carnavalslied. Met onder andee Nina Scherpen, Harm Wolters, John-paul Holterman, Peter & Paul Renckens, Annemiek van Bussel, Wichert aan het Rot, Mike van der Weerd, Ruud Stiekema, Jette en een Surprise buut. Dus als je komt, ben je verzekerd van een avondje lachen, zingen en dansen. Wie wil dat nou niet in de aanloop naar het carnavalsweekend 2 weken later'', stelt de organisatie
Blèren onder de Peperbusse wordt gehouden op 13 februari in de Dommerholtzaal van Odeon. Kaarten kosten 12.50 euro. In de voorverkoop kunnen kaarten worden gekocht bij Scholten Fietsgoed in Zwolle-centrum, Stadshagen en Zwolle-Zuid.