Het Wezenlandenpark staat vrijdag 29 mei staat Zwolle in het teken van modder, teamwork en gezelligheid tijdens de Arcady Mudrun. De organisatie heeft het parcours inmiddels bekendgemaakt en dat belooft opnieuw een uitdagende editie te worden voor jong en oud. Het evenement wordt georganiseerd door Sportservice Zwolle, met Arcady als hoofdsponsor.
De MudRun draait volledig om teamwork, plezier en het verleggen van je grenzen. Deelnemers kunnen individueel starten of in teamverband meedoen met vrienden, familie, collega’s of sportgenoten. Voor kinderen zijn er speciale afstanden van 2 of 4 kilometer.
Het parcours bestaat uit modderige stukken, waterpartijen en diverse obstakels die kracht, balans en samenwerking vragen. In totaal zijn er 24 verschillende obstakels uitgezet.
Starttijden per categorie
De starttijden zijn verdeeld over verschillende categorieën:
Bedrijven MudRun: 15.00 – 17.00 uur (4 km in groepsverband)
Kids MudRun: 17.00 – 19.30 uur (2 of 4 km individueel)
Team MudRun: 17.00 – 19.30 uur (2 of 4 km in groepsverband)
Individuele MudRun: 18.00 – 20.30 uur (4 km, vanaf 13 jaar)