ZWOLLE - De deelnemers van de tweede Zwolse Urban Trail op 8 juli staat er een uitdagend, maar fantastisch parcours te wachten waarbij men de kans krijgt op locaties te lopen waar men anders nooit komt. De start en finish zijn in de Krabbestraat/Aan de Muur.
Bij de Zwolle Urban Trail gaan hardlopen en genieten hand in hand. Hardlopend wordt de stad verkend en de route loopt door verschillende gebouwen, steegjes, binnentuinen en locaties waar men anders zelden tot nooit komt.
Op het programma staan: The great Escape, De Ooster-Schelde, Bij Giel, De Spiegel, ZoXander!, De Tagrijn, Sassenpoort, Paviljoen De Wezenlanden, Stadcafé, De Emmanuelshuizen, Grandesco Music en Architectuur Biënnale
Online inschrijven kan nog tot en met 08-07-2018, 9:15 uur tenzij de startnummers eerder zijn uitverkocht. Dit kan via de website
inschrijven Het programma van zondag 8 juli 2018:
| Tijd | Activiteit |
| 08.30 – 10.30 uur | Ophalen startnummers |
| 10.00 uur | Startwave 1 |
| 10.20 uur | Startwave 2 |
| 10.40 uur | Startwave 3 |
| 10.30 uur | Aanvang ontbijt |
| 13.00 uur +- | Finish laatste loper |