Zwolse Ayla Hessels schrijft boek Harry de hond ondanks gezichtsproblemen

25 feb , 10:29 Nieuws
schermafbeelding 2025 02 25 102933
Facebook | Ayla Hessels

De avonturen van Harry Hond. Ayla Hessels uit Zwolle schreef over de magie van het voorlezen, ondanks gezichtproblemen. 

Ayla Hessels  verloor 50% van haar zicht en kreeg de diagnose ADOA, een zeer zeldzame oogziekte waarbij je je gezichtsvermogen verliest. Dit bemoeilijkt ook het voorlezen van haar kinderen, wat ze altijd met veel liefde doet. Dus besloot ze het heft in eigen handen te nemen: Harry Hond werd geboren. De avonturen van deze vrolijke hond zijn gemakkelijk voor te lezen door het extra grote lettertype.

Harry is een hond die graag op verschillende avonturen gaat, bijvoorbeeld een dagje naar het strand of naar de supermarkt. Bovendien vindt hij het geweldig om nieuwe vriendjes te leren kennen. Hij tovert de kleinste dingen om tot groot plezier. Ga mee met Harry Hond en zijn avonturen. Wat zal Harry de volgende keer gaan doen?

Ayla Hessels is de trotse moeder van twee kinderen en de vrouw van een lieve man. Haar gezin betekent alles voor haar.  Ze zegt: ''In de zomer van 2024 kreeg ik helaas het nieuws dat ik ADOA heb. Dit betekent dat mijn zicht langzaam achteruit zal gaan. Nog heftiger was dat ik acuut al 50% van mijn zicht verloor. Dat was een enorme klap. Er is op dit moment geen medicijn of behandeling voor deze aandoening, en dat is best beangstigend. Daarom besloot ik mijn eigen kinderboek te schrijven, met een extra groot lettertype. Niet alleen voor mezelf, maar ook voor andere ouders of grootouders met zichtproblemen. Want laten we eerlijk zijn: voorlezen is magisch, en niemand zou dat plezier moeten missen!''

Boekgegevens

Harry Hond - En zijn avonturen

Ayla Hessels

Dit kinderboek wordt vanaf vrijdag 7 maart uitgegeven door Uitgeverij Boekscout.

ISBN: 9789465091006

Prijs: €16,99, incl. verwerk- en verzendkosten naar Nederland en België